تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 مرداد 1401 - 11:37
39 بازدید
کد خبر : 200626

دانلود زیرنویس انیمیشن Marcel the Shell with Shoes On 2021

دانلود زیرنویس انیمیشن Marcel the Shell with Shoes On 2021

دانلود زیرنویس انیمیشن Marcel the Shell with Shoes On 2021 یک فیلم ساختگی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی دین فلیشر کمپ (در اولین کارگردانی بلند خود) است که به همراه جنی اسلیت و نیک پیلی فیلمنامه را نوشته است. این بر اساس مجموعه ای از شورت های کوتاه به همین نام نوشته اسلیت و

دانلود زیرنویس انیمیشن Marcel the Shell with Shoes On 2021 یک فیلم ساختگی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی دین فلیشر کمپ (در اولین کارگردانی بلند خود) است که به همراه جنی اسلیت و نیک پیلی فیلمنامه را نوشته است. این بر اساس مجموعه ای از شورت های کوتاه به همین نام نوشته اسلیت و فلیشر کمپ است. اسلیت نقش صدای خود را در نقش مارسل تکرار می کند، پوسته ای انسان نما که با مادربزرگش کانی زندگی می کند. فلیشر کمپ، رزا سالازار، توماس مان و ایزابلا روسلینی نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Marcel the Shell with Shoes On 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Marcel the Shell with Shoes On 2021 پس از پایان ازدواجش، دین مستندساز به یک Airbnb نقل مکان می کند و مارسل را می یابد، پوسته ای به بلندی یک اینچ که در خانه با مادربزرگش، نانا کونی، و آلن زندگی می کند، توپ پرزدار حیوان خانگی اش. دین با الهام از هوس‌بازی، تدبیر و شیفتگی مارسل به دنیا، شروع به فیلمبرداری از فعالیت‌های روزانه مارسل می‌کند، که بیشتر آنها شامل جمع‌آوری منابع از حیاط خلوت به منظور حمایت از خود و کانی است که به باغش می‌پردازد و نشانه‌هایی از خود نشان می‌دهد. زوال عقل مارسل و کانی بر سر عشق متقابلشان در ۶۰ دقیقه و لسلی استال با هم پیوند می خورند. دین اولین ویدیوی خود را در مورد مارسل در یوتیوب آپلود می کند، جایی که به سرعت به یک پدیده فرهنگی تبدیل می شود. مارسل هم متملق است و هم از محبوبیت تازه‌اش غرق شده است و از اینکه خانواده‌اش برای جشن گرفتن با او حضور ندارند، ابراز تاسف می‌کند.

مارسل به دین توضیح می‌دهد که قبلاً یک اجتماع کامل از پوسته‌ها در ملک وجود داشت، از جمله مادر، پدر، برادر و عمه مارسل. هنگامی که صاحبان قبلی خانه، مارک و لاریسا، شروع به کوبیدن اشیاء در حین درگیری کردند، گلوله ها در یک کشوی جوراب پناه گرفتند. پس از یک دعوا، مارک به طور تصادفی پوسته ها را در چمدان خود می بندد و در حالی که از خانه خارج می شود، مارسل و کانی تنها کسانی هستند که در ملک باقی مانده اند. دین به مارسل کمک می کند تا یک پخش زنده در اینترنت ایجاد کند و از او کمک بخواهد تا خانواده اش را پیدا کند. پخش زنده تعداد قابل توجهی بیننده به دست می آورد، اما پس از اینکه مارسل موقعیت مکانی خود را با بینندگان به اشتراک می گذارد، خانه به منطقه ای محبوب برای اینفلوئنسرها تبدیل می شود. مارسل بعد از اینکه متوجه شد اکثر افرادی که ویدیوهای او را دیده‌اند طرفدارانی هستند که از ارتباط با او ناامید هستند اما تا حد زیادی علاقه‌ای به کمک به او ندارند، ناامید می‌شود.

زیرنویس انیمیشن Marcel the Shell with Shoes On 2021  - بلو سابتایتل

زیرنویس Marcel the Shell with Shoes On 2021 توجه مداوم به خانه به سرعت باعث آزار مارسل می شود که نگران سلامتی وخیم شدن کانی است. مارسل دین را متقاعد می‌کند تا برای جستجوی ماشین مارک، او را در اطراف لس‌آنجلس [نیازمند منبع] رانندگی کند، اما از کشف اینکه دنیای بیرون از خانه‌اش واقعاً چقدر بزرگ و وسیع است، غرق می‌شود. مارسل دلسرد که متوجه می شود دنیا خیلی بزرگ است که به تنهایی ماشین را کشف کند، به خانه باز می گردد تا متوجه شود که کانی از بالای ماشین لباسشویی افتاده و پوسته اش شکسته است. مارسل به زخم هایش رسیدگی می کند و بیشتر از کانی محافظت می کند.

۶۰ Minutes به امید انجام یک داستان جلد به سراغ مارسل می رود. علیرغم تشویق دین، مارسل تمایلی به پذیرش این پیشنهاد ندارد، زیرا نگران این است که گروه بزرگ تولید و توجه بیشتر به خانه چه کاری برای سلامتی کانی انجام خواهد داد. مارسل به دین می گوید که تا زمانی که کانی به طور کامل بهبود نیابد، مصاحبه را نمی پذیرد. دین این اطلاعات را در اختیار یک کانی که به سرعت رو به وخامت است، می گذارد. کانی که می‌خواهد مارسل زندگی معناداری برای خودش داشته باشد، وانمود می‌کند که نشانه‌هایی از بهبود در اطراف مارسل نشان می‌دهد و در عین حال او را تشویق می‌کند که مصاحبه را بپذیرد. با وجود ملاحظات شدید، مارسل در نهایت با این مصاحبه موافقت می کند و معتقد است که ممکن است به او کمک کند خانواده اش را پیدا کند.

با نزدیک شدن به روز مصاحبه، وضعیت سلامتی کانی همچنان بدتر می شود. کانی و مارسل در حالی که خدمه ۶۰ دقیقه در اتاق نشیمن آماده می شوند را تماشا می کنند و با دیدن شخصاً لسلی استال شگفت زده می شوند. مارسل و دین هر دو در مصاحبه شرکت می کنند. پس از اتمام آن، مارسل و دین تلاش می کنند تا کانی را پیدا کنند، قبل از اینکه متوجه شوند او در حین فیلمبرداری قسمت آنها مرده است. مارسل کانی را در باغش دفن می کند و او را غمگین می کند. دین برای یک آپارتمان جدید اجاره نامه امضا می کند.

۶۰ دقیقه با دین تماس می گیرد و پس از کشفیات جدید در مورد محل اختفای لاریسا، درخواست فیلمبرداری بیشتر می کند. این بخش پخش می شود و نشان می دهد که آنها توانسته اند لاریسا را ​​در گواتمالا پیدا کنند. سپس لاریسا خدمه ۶۰ دقیقه را به خانه مارک می آورد، جایی که او و مارک با هم درگیر می شوند. مارسل از دین و خدمه ترغیب می کند که در کشوی جوراب مارک، جایی که کل جامعه پوسته کشف شده است، چک کنند. آنها در Airbnb با مارسل، که می تواند مراسم تشییع جنازه مناسبی را برای کانی برگزار کند، دوباره متحد می شوند. دین به آپارتمان جدیدش نقل مکان می کند و دوباره شروع به قرار ملاقات می کند. مارسل که دوباره به خانواده‌اش می‌پیوندد، به دین اعتماد می‌کند که اغلب می‌بیند که به تنهایی به پنجره اتاق رختشویی می‌رود و باد را در پوسته‌اش می‌وزد. مارسل به دین صدایی را که تولید می‌کند نشان می‌دهد و در حالی که از پنجره به بیرون خیره می‌شود به زیبایی آن اشاره می‌کند.

زیرنویس Marcel the Shell with Shoes On 2021  - بلو سابتایتل

در ایالات متحده و کانادا، این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود ۱۶۹۶۰۶ دلار از شش سالن سینما به دست آورد. سپس از ۲۲ سالن در دومین سالن خود ۲۶۲۰۲۲ دلار و در سومین سالن خود از ۴۸ سینما ۳۲۲۱۶۷ دلار به دست آورد. این فیلم که در ۱۵۳ سینما در آخر هفته بعد پخش شد، ۵۶۷۹۱۸ دلار دیگر اضافه کرد و مجموع نمایش چهار هفته ای خود را به ۱.۷ میلیون دلار رساند. این فیلم به ۵۹۰ سینما در دومین آخر هفته گسترش یافت و ۸۷۴۳۰۲ دلار با میانگین درآمد ۱۴۸۱ دلار فروخت و در گیشه یازدهم شد. این فیلم همچنان به فروش ۶۷۱,۳۶۱ دلاری از ۸۲۱ سینما در سومین آخر هفته و ۳۴۵,۴۸۴ دلار از ۴۹۸ سینما در چهارمین آخر هفته خود ادامه داد و هر دو بار در گیشه چهاردهم شد.

در جمع‌آوری بررسی Rotten Tomatoes، ۹۸٪ از ۱۳۲ بررسی مثبت هستند، با میانگین امتیاز ۸.۳/۱۰. اجماع منتقدان می‌گوید: «تأثیرگذار، عمیق و کاملاً دل‌انگیز، مارسل پوسته با کفش‌ها یک سرگرمی متحرک با قلب واقعی است.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داد. بر روی ۳۴ منتقد، که نشان دهنده “تحسین جهانی” است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.