تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 اسفند 1401 - 20:32
51 بازدید
کد خبر : 208628

تعیین تکلیف ۳۲ قرارداد راکد در هیئت حل اختلاف و داوری شرکت شهرک های صنعتی گلستان

تعیین تکلیف ۳۲ قرارداد راکد در هیئت حل اختلاف و داوری شرکت شهرک های صنعتی گلستان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان گفت: ۳۲ قرارداد راکد در هیئت حل اختلاف و داوری شرکت شهرک های صنعتی گلستان تعیین و تکلیف شد و برقراری عدالت در بررسی پرونده های مذکور از اولویت های هیات حل اختلاف و داوری شرکت شهرک های صنعتی استان است. رضا شهمرادی درجلسه هیئت حل اختلاف

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان گفت: ۳۲ قرارداد راکد در هیئت حل اختلاف و داوری شرکت شهرک های صنعتی گلستان تعیین و تکلیف شد و برقراری عدالت در بررسی پرونده های مذکور از اولویت های هیات حل اختلاف و داوری شرکت شهرک های صنعتی استان است.

تعیین تکلیف 32 قرارداد راکد در هیئت حل اختلاف و داوری شرکت شهرک های صنعتی گلستان

رضا شهمرادی درجلسه هیئت حل اختلاف و داوری قراردادهای شرکت شهرک های صنعتی گلستان اظهارکرد: از اولویت های اصلی شرکت شهرک های صنعتی گلستان باز پس گیری عرصه های راکد به چرخه صنعت استان است که این مهم از طریق مراجع قضایی و همچنین برگزاری جلسات حل اختلاف و داوری به طور منظم و مستمر با حضور داور و حکم مرضی الطرفین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به طور جد در حال پیگیری و اجراست .

وی گفت: برگزاری این جلسات طبق برنامه زمان‌بندی شده ادامه خواهد داشت تا با رفع موانع، شاهد رشد صنعت، رونق اقتصاد و جذب سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان باشیم.

وی گفت: با توجه به نیاز به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و نیز مطالبات این شرکت برگزاری جلسه فوق در دستور کار قرار گرفت و در این جلسه به بررسی ۳۲ پرونده پرداخته شد و پس از بررسی دقیق و کامل پرونده ها آرای لازم صادر شد.

وی بیان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، پس از ارسال اخطاریه و تجدید وقت، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل‌اختلاف و داوری اقدام می‌‌کند.

منبع: ایلنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.